Nasza Spółka to połączenie nowoczesnych technologii, doświadczenia i efektywnego działania w obszarze projektowania, produkcji i sprzedaży surfaktantów.


O nas

Portfolio Spółki obejmuje produkty chemiczne, zarówno o charakterze masowym, jak i specjalistycznym. W obrębie tych dwóch grup produktowych oferujemy surfaktanty anionowe, kationowe, niejonowe, amfoteryczne oraz formulacje chemiczne do wielu aplikacji przemysłowych. Jako producent zorientowany na indywidualne potrzeby klientów poszukujących uniwersalnych i ekonomicznych składników formulacji, Spółka stale rozbudowuje swoje portfolio produktowe.

Nagrody i wyróżnienia

 

 

 

 

Otrzymaliśmy Złoty Poziom Odpowiedzialności Biznesu, przyznawany przez międzynarodową platformę EcoVadis, za działania w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Złoty poziom jest istotnym i niezwykle prestiżowym wyróżnieniem, które potwierdza stały rozwój i osiągnięcia w obszarach dotyczących środowiska, zatrudnienia, uczciwych praktyk biznesowych oraz łańcucha dostaw.

 

 

 

 

Zajęliśmy 6 miejsce na poziomie kryształowym w XI zestawieniu największych spółek w Polsce, ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Znaleźliśmy się wśród grona takich firm jak BASF Polska, L’Oreal Polska, czy Grupa Azoty. Nasza Spółka pojawiła się w klasyfikacji firm pod kątem odpowiedzialnych innowacji z procentem maksymalnej liczby punktów na poziomie 60, a w klasyfikacji firm pod kątem zrównoważonego rozwoju z liczbą punktów na poziomie 70.

 

 

 

 

Po raz szósty tygodnik POLITYKA wspólnie z firmą doradczą Deloitte przeprowadzili wśród największych polskich firm ankietę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i zrównoważonego rozwoju. Jej analiza – podobnie jak w poprzednich latach – pozwoliła wyłonić trzy grupy firm, którym przyznane zostały Złote, Srebrne lub Białe Listki CSR. Jako jedni z nielicznych otrzymaliśmy SREBRNY LISTEK. W tegorocznym zestawieniu wzięło udział 111 przedsiębiorstw.

 

 

 

 

 

 

Przystępując do ogólnopolskiego konkursu i programu doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku, zdobyliśmy prestiżowy znak jakości „Laur Eksperta” dla produktu Rosulfan A. Potwierdza on, że strategia Spółki w zakresie produktów specjalistycznych przynosi efekty i jest dostrzegana przez zewnętrzne kapituły konkursowe.

 

 

 

 

Jeden z naszych produktów – Rosulfan A, otrzymał wyróżnienie w konkursie “Laur Eksperta” w kategorii ” Najlepszy Produkt Innowacyjny”. Celem konkursu jest promocja nowoczesnych produktów, technologii i usług.

 

 

 

 

Jako firma działająca na rzecz kultury organizacyjnej opartej o etykę, zostaliśmy po raz kolejny nagrodzeni tytułem Etycznej Firmy przyznawanym przez magazyn Puls Biznesu.

 

 

 

 

W Plebiscycie Eko-Inspiracja 2016 w kategorii “Produkt”, zostaliśmy laureatami, zgłaszając do konkursu produkt Rosulfan A, który jest innowacyjnym, ekologicznym i przyjaznym dla zdrowia składnikiem w formulacjach wyrobów kosmetycznych takich jak szampony, mydła w płynie czy żele pod prysznic.

x

schowek stron raportu

Schowek jest pusty

Wyczyść schowek